Sluchátka Creative

Sluchátka s mikrofonem Creative HS-450 jsem zakoupila před několika lety. Vybrala jsem si Creative HS-450, protože jsem potřebovala sluchátka s dobrým zvukem a hlavně pohodlná i při dlouhém nošení. Postačily mi tedy tato levná sluchátka s kabelem určená na domácí použití.

Sluchátka vyniknou svým líbivým vzhledem. Jejich výhodou je již zmiňovaný mikrofon a také ovladač hlasitosti s vypínačem mikrofonu přímo na kabelu.

Technické parametry:
Jack 3,5 mm
Délka kabelu 2,5m
Hmotnost 145 g

Hodnocení:
Jedná se o herní sluchátka pro dlouhé pohodlné používání. Herním zvukům nemám co vytknout, jsem s kvalitou velmi spokojená, ale narážíme zde asi na problém, co si výrobce představuje pod pojmem „dlouhé pohodlné používání“. Já si pod pojmem dlouhé pohodlné používání představuji 8-12h v kuse tak, aniž bych sluchátka pocítila/vnímala na uších. Podle popisu bych tedy čekala, že se budou sluchátka pohodlně nosit celé hodiny. Chyba lávky, za 2-3h mě z nich uši bolí tak, že je vůbec necítím. Další hodinu musí moje uši odpočívat, než si mohu bez bolesti tyto sluchátka nasadit znovu.
Na několikahodinové hraní a současný pokec třeba na TeamSpeaku nebo Skype zapomeňte. Kvůli bolesti se vám jakákoli komunikace nebo poslech časem zprotiví až tak, že raději budete bez zvuku nebo použijete repráky.
Zkoušela jsem všemožná nastavení délky mostu přes hlavu, našla jsem si svoji délku, kde to bolelo trochu méně, ale ani tak sluchátka nesplnila svůj účel, proč jsem je původně kupovala, tedy možnost pohodlného dlouhého nošení.
Mušle na sluchátkách jsou zkrátka moc malé.


Kabel sluchátek je dost fórový, moc toho nevydrží. I když na dnešní dobu a dnešní kvalitu výrobků asi vydržel dost – cca 3-4 roky častého používání (cca 1-3x týdně). Také jsem byla na něj hodně opatrná.
Nyní zvuk ve sluchátkách blbne podle polohy kabelu (zřejmě zpřelámaný kabel, špatný kontakt).

Sluchátka Creative

Závěr
Pokud hledáte sluchátka s dobrým zvukem pro max 2h pohodlného nošení, pak určitě splní svůj účel. Nastavitelná poloha mikrofonu i ovládání na kabelu je super věc. U mikrofonu oceníte i omezení okolního šumu.
Vhodné pro kratší pokec na TeamSpeaku, Skype apod., kratší hraní her.
Pro delší nošení si určitě vyberte jiná, tyto opravdu nedoporučuji.

Kde se dají sluchátka Creative HS-450 koupit – nejlepší ceny:

Creative HS-450 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Z podobné cenové kategorie na dlouhé nošení doporučuji ověřená sluchátka Philips SHP2500. Ty se dají opravdu nosit doslova celý den a ani o nich nevíte. Mají velké mušle, vejde se vám do nich celé ucho, takže vůbec nemačkají.

Kde se dají koupit sluchátka Philips SHP2500 – nejlepší ceny:

Philips SHP2500 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Další sluchátka – nejlepší ceny:


 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

Kalendář

Březen 2024
P Ú S Č P S N
« Zář    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
© 2012 - 2013 Blog (Račice)
Kopírování obsahu je zakázáno!
All trademarks, logos and images remain the property of their respective owners.
Všechny obchodní značky, loga a obrázky zůstávají majetkem příslušných vlastníků.
Suffusion theme by Sayontan Sinha